Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Смертна кара: у Білорусі з початку року засудили до страти трьох людей

Білорусь - єдина країна Європи, де виконують смертні вироки

У Білорусі злочинця, винного у низці злочинів,  засудили до смертної кари. Це вже третій смертний вирок у країні з початку цього року, пише "Радіо Свобода".

Так, засудженого до смерті 33-річного чоловіка звинуватили у викраденні, зґвалтуванні та вбивстві двох жінок.

Загалом, у в'язницях Білорусі смертної кари очікують ще двоє осіб, яким винесли відповідний вирок у січні та лютому цього року. Видання зазначає, що 6 травня у країні стратили  чоловіка, якого засудили до страти минулого року за вбивство.

При цьому, правозахисники заявляють, що з початку 1990-х років у Білорусії винесли смертні вироки 400 особам. Правозахисники та ЄС закликають керівництво країни приєднатися до всесвітнього мораторію на виконання смертних вироків, адже Білорусь єдина країна Європи, де здійснюють смертні вироки

Нагадаємо, новообраний президент Філіппін Родріго Дутерте підтвердив, що буде вести жорстку боротьбу зі злочинністю і наркоманією і накаже силам безпеки розстрілювати на місці підозрюваних у скоєнні злочинів, якщо вони чинитимуть опір під час затримання. За інформацією Бі-бі-сі, президент намагатиметься добитися від парламенту зняття мораторію на смертну кару. Наголошується, що Дутерте заявив про можливість повної заборони на алкоголь, куріння всередині приміщень і про введення по всій країні комендантської години для дітей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції