Смертник із "Домодєдово" був під кокаїном і розгулював по терміналу годину

У крові Євлоєва знайшли цілий букет наркотиків: критична свідомість смертника повинна залишатися відключеною до самого кінця.

За записами 20 камер спостереження, які закарбували смертника в різних точках аеропорту, їм вдалося відновити весь його маршрут до вибуху - 20-річний Магомед Євлоєв розгулював по терміналу більше години.

У крові Євлоєва знайшли цілий букет наркотиків: гашиш, кокаїн, марихуану, психотропні препарати - це далеко не повний набір речовин, на яких постійно його тримали.

Як повідомляє Life News, посилаючись на свої джерела в спецслужбах, до будівлі аеропорту Євлоєва доставили на Mercedes представницького класу - такі машини рідко зупиняють для огляду, тому організатори терактів регулярно використовують їх спеціально для перевезення вибухових речовин та інших "відповідальних виїздів".

Вперше камери зафіксували терориста о 15:24 на вході. У кадрі добре видно, що при досить стрункій статурі у Євлоєва є невелике "черевце" - це був шестикілограммовий пояс шахіда, який смертник постійно підтримував руками в кишенях.

Увійшовши до будівлі, терорист повернув ліворуч і, минувши охорону з металошукачем, пройшов дві третини всього приміщення. Дійшовши до зони прильоту, Євлоєв випив чашку кави у кав’ярні "О2" - його мучила спрага через суміші наркотичних речовин, які були у нього в крові. Після цього він кілька разів поміняв своє місце розташування.

"У крові Євлоєва знайшли цілий букет наркотиків: гашиш, кокаїн, марихуану, психотропні препарати - це далеко не повний набір речовин, на яких постійно його тримали", - розповіли порталу у спецслужбах. Завдання було в тому, щоб критична свідомість смертника залишалася відключеною до самого кінця.

Джерело у ФСБ пояснило, що саме наркотична залежність зробила можливим самопідриви. До моменту, коли смертнику вселяють думку про вибух в людному місці, він вже зомбований і готовий на все. Тому не варто змішувати ідеологію шахідів з ісламською - справжній мусульманин переконаний, що самогубство - це пряма дорога в пекло.

Раніше батько Євлоєва, інтерв'ю у якого взяла газета The Daily Telegraph, заявив, що його син "ніколи не зробив би нічого подібного, якби його не загіпнотизували, не перетворили в зомбі".

Євлоєва ідентифікували на кадрах о 15:28 і 15:29 в натовпі недалеко від входу - можливо, підірвавши він себе там, жертв могло бути ще більше. О 16:00 і 16:01 вбивцю видно вже в залі прильотів - і знову навколо нього десятки людей, які дивом уникнули смерті. Востаннє камери відеоспостереження зняли терориста о 16:21.

Смертник вже знаходився в залі, де через 11 хвилин здійснив вибух, який вбив 36 людей. Як повідомили джерела порталу, детонатор перебував у Євлоєва в лівій кишені, хоча він писав правою рукою. Це пояснюється тим, що права рука терориста була покалічена - за чотири місяці до теракту в "Домодєдово" йому відірвало два пальці в результаті неправильного поводження з вибухівкою.

Читайте також:

Смертник з "Домодєдово" служив у внутрішніх військах МВС

З’явилося нове відео теракту в "Домодєдово", яке допомогло розкрити справу

"Сімейний теракт": стали відомі мотиви смертника, який підірвав "Домодєдово"

ВідеоЗ’явилося нове відео теракту в "Домодєдово"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: