Смертник з "Домодєдово" служив у внутрішніх військах МВС

20-річний Магомед Євлоєв, який підірвав себе в московському аеропорту, три місяці служив у міліцейському полку у Владивостоці.

Смертник, який підірвав бомбу в московському аеропорту "Домодєдово", проходив службу у внутрішніх військах МВС Росії, повідомив головнокомандуючий внутрішніми військами Микола Рогожкін.

Експертиза ДНК підтвердила, що підірвав бомбу 20-річний Магомед Євлоєв. "Він (Євлоєв) служив всього три місяці у Владивостоці в міліцейському полку. Але був відряджений за станом здоров'я", - сказав Рогожкін.

Він додав, що Євлоєв скаржився на виразку шлунку. "Навіть його земляки відвернулися від нього через те, що він симулював виразку", - сказав він.

Теракт у "Домодєдово" стався 24 січня. Смертник, який перебував у натовпі зустрічаючих, привів у дію начинений металевими вражаючими елементами вибуховий пристрій. Загинули 36 людей, близько 180 дістали поранення.

У справі про теракт вже затримано п'ятьох осіб у віці від 16 до 23 років, зокрема 16-річного брата смертника Ахмеда і його 22-річну сестру Фатіму.

Ватажком загону юних терористів, які підготували і здійснили вибух, вважають 18-річного Башира Хамхоєва, затриманого в Інгушетії після ДТП на початку лютого, коли він не зупинився для перевірки документів і намагався втекти від співробітників ДПС.

Як з'ясувала преса, Хамхоєв входив до оточення лідера бандпідпілля Північного Кавказу Доку Умарова, якого слідчі вважають організатором теракту в Москві.

За однією з версій, саме Хамхоєв схилив майбутнього шахіда Магомеда Євлоєва до переходу на бік бойовиків.

Читайте також:

З'явилося нове відео теракту в "Домодєдово", яке допомогло розкрити справу

"Сімейний теракт": стали відомі мотиви смертника, який підірвав "Домодєдово"

Доку Умаров взяв на себе відповідальність за теракт в "Домодєдово" (відео)

Спецслужби: вибухом у "Домодєдово" бандити відкрили новий сезон терактів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: