Смертницю з московського метро впізнали на відео в Інтернеті

Якщо Інтернет-користувачі впізнали правильно, тоді багато версій слідчих про організацію вибухів не підходять. Хоча, цілком можливо, в кадр потрапила звичайна жінка.

Один з користувачів Інтернету 31 березня опублікував в мережі знімки, які, можливо, допоможуть міліції встановити осіб смертниць, що влаштували 29 березня страшні теракти в столичному метро.

Смертниця
Первый канал
Кадр
Аматорське відео, зняте в перші хвилини після вибуху на "Луб'янці" і показане по телеканалах, викладене на YouTube. На 25-й секунді в кадрі з'являється жінка, дивно схожа на ту, яка підірвала станцію "Парк культури".

Нагадаємо, фото загиблих терористок раніше оприлюднили правоохоронні органи. Один з уважних користувачів, який проглядав відео, порівняв зображення з фотографіями і припустив, що можливо, жінка в кадрі і є другою терористкою, що влаштувала пізніше вибух на "Парк культури".

Ймовірно, однак, що уважний користувач міг помилитися. Згідно з відомостями Life News, смертниця, схожа на жінку з відео, підривала бомбу на станції "Луб'янка", а не на "Парку Культури". Таким чином, вона ніяк не могла потрапити в кадр після першого теракту - у цей момент терористка вже була мертва.

Ролик знятий на станції "Кузнецький міст" - сусідній з "Луб'янкою", де стався перший вибух. На відео - перші хвилини після трагедії, близько восьмої години ранку, люди в паніці біжать в різні боки. А жінка в кадрі спокійно стоїть на станції. Потім повільно йде з кадру.

Смертниця
Life News
Фото експертів
"Можливо, в цей момент вона, переконавшись, що перший вибух стався, сіла в потяг і відправилася на" Парк культури".

Ще одна думка: "Якщо порівнювати фрагменти тіла терористки, то 100% - ніс, губи, чоло, форма обличчя ідентичні, колір і форма волосся, очі, їхня форма, відстань між ними ... Дуже багато збігів! Дуже схожа!".

Тим часом, не виключено, що на фото - проста пасажирка, що випадково опинилася в той момент в метро. Про реальну зовнішність терористки відомо небагато: темнокоса, одягнена в чорну куртку, з кавказькими рисами обличчя.

До того ж експерти відзначають, терористка, яка підірвала себе на станції "Парк культури", була молода - їй було років 20. Тим часом жінці на ролику на вигляд років 40.

Однак, якщо в кадрі дійсно смертниця, то версія виходить така: дві терористки рано вранці сіли в потяг на станції "Воробйові гори" на червоній гілці метро. Удвох доїхали до "Луб'янки", де одна з них привела в дію бомбу. Друга в цей час перейшла на станцію "Кузнецький міст" і поїхала на "Парк культури".

Читайте також:

Однією зі смертниць в московському метро була вдова знищеного бойовика

Опубліковані фото терористок-смертниць

У Москві ховають жертв терактів у метро

Доку Умаров попередив Москву про подальші терористичні атаки

ВідеоМосковська влада створила штаб з організації похоронів загиблих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: