Смертоносний коронавірус ізолювали у лікарні в Римі - міністр охорони здоров’я Італії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами міністра, це дозволить вивчити патоген і створити вакцину від вірусу.

У лікарні імені Лаззаро Спалланзані у Римі вдалося ізолювати смертоносний китайський коронавірус, від якого вже померли понад 300 осіб.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Роберто Сперанса під час пресконференції, повідомляє HuffPost.

"Ми ізолювали вірус. Це означає багато можливостей, щоб можна було вивчити його, зрозуміти та краще перевірити, що можна зробити для блокування його поширення", - наголосив він.

За словами Сперанси, вірус буде доступний для всього міжнародного співтовариства.

Також він зазначив, що наявність нового патогена в лабораторіях "дозволить вивчити механізм захворювання для розробки методів лікування і розробки вакцини".

"Часткова послідовність вірусу, виділеного в лабораторіях лікарні Спалланзані, названа 2019 nCoV / Italy-INMI1, вже внесена до бази даних GenBank, і незабаром вірус також буде доступний для міжнародного наукового співтовариства", - резюмував міністр.

Плейлист 86 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції