Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Смітник із генами чоловіків. Восьмикласників у РФ "зомбували" пропагандою про секс

Фільм про "розпусну поведінку підлітків" показали під час уроків.

В Росії в школі № 3 у місті Коренівськ (Краснодарський край) учнів восьмого класу залякували фільмом про те, що США руйнують РФ зсередини "через жінок і дітей".

Про це повідомляє видання Meduza.

На уроці ОБЖ дітям показали пропагандистський ролик про те, що США розбещують російську молодь і підлітки починають статеве життя раніше через "руку Америки".

У відео йдеться, що дитині передаються гени першого статевого партнера матері — навіть якщо батьком став інший чоловік. Дівчат із досвідом статевого життя на відео називають "смітником з генів різних чоловіків".

"Дівчина, яка переспала з багатьма хлопцями — це смітник із генами від усіх її чоловіків. Ефект телегонії. Плюс випалена душа, що не здатна на таку сильну любов, як в перший раз", — йдеться в ролику.

Чоловіків у пропагандистському відео закликають не заводити стосунки з жінками, що мають статеві зв'язки.

"Чоловік, який заводить дітей не із незайманою, — рогоносець", — каже голос за кадром.

Приголомшливий фільм підліткам показав учитель ОБЖ Лятіф Бруки. Директор навчального закладу, де показали цей фільм, не розгледів у ньому "нічого кримінального".

Георгій Кайшев додав, що у нього немає компетенції обговорювати наукову сторону питання про спадкування генів, що "передаються дитині від першого статевого партнера жінки".

Залиште свій коментар

Вибір редакції