Смітник із генами чоловіків. Восьмикласників у РФ "зомбували" пропагандою про секс

Фільм про "розпусну поведінку підлітків" показали під час уроків.

В Росії в школі № 3 у місті Коренівськ (Краснодарський край) учнів восьмого класу залякували фільмом про те, що США руйнують РФ зсередини "через жінок і дітей".

Про це повідомляє видання Meduza.

На уроці ОБЖ дітям показали пропагандистський ролик про те, що США розбещують російську молодь і підлітки починають статеве життя раніше через "руку Америки".

У відео йдеться, що дитині передаються гени першого статевого партнера матері — навіть якщо батьком став інший чоловік. Дівчат із досвідом статевого життя на відео називають "смітником з генів різних чоловіків".

"Дівчина, яка переспала з багатьма хлопцями — це смітник із генами від усіх її чоловіків. Ефект телегонії. Плюс випалена душа, що не здатна на таку сильну любов, як в перший раз", — йдеться в ролику.

Чоловіків у пропагандистському відео закликають не заводити стосунки з жінками, що мають статеві зв'язки.

"Чоловік, який заводить дітей не із незайманою, — рогоносець", — каже голос за кадром.

Приголомшливий фільм підліткам показав учитель ОБЖ Лятіф Бруки. Директор навчального закладу, де показали цей фільм, не розгледів у ньому "нічого кримінального".

Георгій Кайшев додав, що у нього немає компетенції обговорювати наукову сторону питання про спадкування генів, що "передаються дитині від першого статевого партнера жінки".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: