Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Смоленська трагедія: у польській прокуратурі переконані, що тіла жертв підмінили

Остаточно це буде підтверджено в результаті генетичних досліджень, про що вже поінформовано родини жертв катастрофи.

У Польщі під час ексгумацій жертв катастрофи виявили підміну тіл.

Інформацією фактично підтвердили у Національній прокуратурі Польщі, яка веде слідство, - пише Укрінформ.

Національна прокуратура підтверджує, що існує висока вірогідність того, що під час здійснюваних упродовж останніх днів ексгумацій жертв Смоленської катастрофи у могилі однієї з ексгумованих осіб було тіло іншої жертви катастрофи.

На це вказують результати досліджень. Інформується, що остаточно це буде підтверджено в результаті генетичних досліджень, про що вже поінформовано родину жертви катастрофи.

За неофіційною інформацією Wpolityce.pl, тіло іншої жертви трагедії виявлено після ексгумації в могилі колишнього голови Національного олімпійського комітету РП Пьотра Нуровського. При цьому зазначається, що йдеться про ціле тіло жертви, а не його окремі елементи. Видання припускає, що тіло Нуровського може бути підмінено з жертвою, яка була в його могилі, або перебувати взагалі в іншій могилі.

У червні прокуратура розпорядилася провести ексгумацію тіл 83 жертв Смоленської катастрофи. Ще дев'ять тіл упродовж 2010-2015 років уже було ексгумовано, а чотири – кремовано. У цей період було виявлено два випадки підміни тіл жертв трагедії. Усі ексгумації мають бути завершено до кінця наступного року.

Нинішнє дослідження тіл загиблих дасть змогу встановити, яких помилок припустилися під час попередньої судмедекспертизи у РФ. Судмедекспертиза має встановити причини смертей, механізм загибелі, а також реконструювати перебіг подій польоту.

Нагадаємо, 10 квітня 2010 року в Росії розбився літак ТУ-154М. На його борту були 96 людей – усі вони загинули. Серед них – і президент Польщі Лех Качиньський та чимало високопосадовців. Усі вони летіли на жалобні заходи з нагоди річниці розстрілу польських офіцерів у Катинському лісі. Варшава тоді звинувачувала в авіакатастрофі двох російських диспетчерів.

У жовтні цього року Комісія із розслідування Смоленської трагедії встановила, що на тілах деяких жертв були виявлені сліди вогню. Проте це не можна пояснити пожежею, яка виникла на місці катастрофи.

Фотогалерея Польща виходить на марш пам'яті: у країні згадують жертв Смоленської трагедії (9 фото)

Відео Ексгумація Качинського: виявилися факти, які докорінно змінюють думку про причини смерті президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції