СНД анулювала всі угоди, які підписувала Грузія

Після виходу Грузії з СНД Співдружність вирішила анулювати більшість договорів, підписаних Тбілісі. Україна пропонує залишити документи в силі.

Глави держав-учасниць СНД анулювали більшість міжнародних договорів, які свого часу підписувала Грузія.

Про це повідомив виконавчий секретар СНД Сергій Лєбєдєв на розширеному засіданні Ради глав держав Співдружності Незалежних Держав, яке проходить у Кишиневі.

Напередодні на засіданні Ради міністрів закордонних справ країн-членів СНД було ухвалено рішення рекомендувати главам держав анулювати близько 500 документів щодо Грузії, яка, як відомо, ухвалила рішення вийти з цієї організації.

У той же час, Україна запропонувала залишити в силі близько 75 документів, які стосуються, зокрема, територіальної цілісності Грузії. Рада глав держав СНД погодилася з цією пропозицією.

Нагадаємо, Грузія з 18 серпня 2009 року офіційно перестала бути членом Співдружності незалежних держав.

Проте, Грузія залишиться учасницею ряду підписаних нею договорів в рамках СНД і виконуватиме по них свої зобов'язання. Всього таких договорів налічується близько 70. Відповідно до статуту СНД, формальна процедура виходу із Співдружності займає рівно 12 місяців з дня подачі відповідної офіційної ноти.

Читайте також:

Грузія обрала Україну посередником на переговорах з Росією

ЄС: війну почала Грузія після провокацій Росії

Грузія офіційно перестала бути членом СНД

Грузія: Мєдвєдєв залякує Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: