Собачатина замість баранини

У Москві прикрита мережа китайських ресторанів, де клієнтам під виглядом баранини подавали м'ясо бродячих собак.

собаки
Lenta.ru
На слід злочинцями вдалося вийти завдяки клієнтам ресторану.
У Москві прикрита мережа китайських ресторанів, де клієнтам під виглядом баранини подавали м'ясо бродячих собак, яких забивали прямо на кухні.

За даними правоохоронних органів, в їжу йшло все, аж до нутрощів, з яких варили супи. При цьому, як встановила експертиза, більшість з бродячих собак, яких згодовували відвідувачам, були хворі.

На слід злочинцями вдалося вийти завдяки клієнтам ресторану. В Управління з боротьби з економічними злочинами ДУВС Москви звернулися двоє людей.

Виходячи із закладу, вони помітили, як працівники з чорного входу вносили мішки, в яких щось "ворушилося і пищало". За рестораном було встановлено стеження, в ході якого з'ясувалося, що туди регулярно привозять бродячих собак.

Потім оперативники під виглядом відвідувачів замовили в декількох ресторанах цієї мережі блюда, зразки яких були відправлені на експертизу. Як виявилось, у всіх випадках на стіл подавалася собачатина.

Проти власників ресторанної мережі порушено кримінальну справу по статті 238 УК РФ "реалізація продуктів харчування, небезпечних для здоров'я". Готується також порушення ще однієї кримінальної справи за статтею "жорстоке поводження з тваринами".

ВідеоБаранину підмінили собачатиною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: