Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соціал-демократичну партію Німеччини вперше за 155 років очолила жінка

Соціал-демократи переживають не кращі часи після напрочуд поганих результатів на виборах.

Головою Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) уперше в майже 155-річній історії СДПН стала жінка.

Делегати позачергового з'їзду соціал-демократів в неділю, 22 квітня, обрали на посаду голови партії лідерку фракції партії в Бундестазі Андреу Налес.

Вона здобула 66,35 відсотка голосів та випередила конкурентку - бургомістерку міста Фленсбург Зімоне Ланґе. 

Посада голови партії звільнилася після того, як у лютому її залишив Мартін Шульц, під головуванням якого соціал-демократи показали найгірший результат на виборах до Бундестагу з часів завершення Другої світової війни. Очікується, що Налес дасть партії нове дихання.

У третьому кабінеті Анґели Меркель у 2013-2017 роках Налес була міністеркою праці. 47-річна політик народилася у робітничій родині у Рейнланд-Пфальці, вивчала політологію, філософію та германістику в Боннському університеті. У СДПН - з 18 років, у роки студентства була помічником депутата Бундестагу. З 2003 року - у президії партії.

ВідеоСоціал-демократи проголосували за союз із Меркель

На посаду федерального канцлера Німеччини вчетверте оберуть Ангелу Меркель. Голосування в бундестазі призначили на 14 березня. Після останніх парламентських виборів Меркель не могла сформувати уряд. Тепер відомо, що уряд вкотре сформує “велика коаліція”.Це буде остання каденція Меркель на посаді канцлера Німеччини.

Соціал-демократи проголосували за союз із Меркель

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції