Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
“Соціальні норми змінюються”. Байден пояснив “неприйнятну поведінку”, в якій його звинуватили жінки

Екс-чиновник каже, що має звичку до тактильного контакту зі співбесідниками.

Колишній віце-президент Джо Байден записав відеозвернення, у якому прокоментував звинувачення у “неприйнятній поведінці”, які йому закинули дві жінки.

Екс-посадовець пояснив, що ці жести були просто дружніми і жодним чином він не хотів нікого образити, а навпаки - створити атмосферу довіри і розуміння. Байден зазначив, що коли він починав кар’єру, ставлення до подібних жестів було іншим, але він готовий переглянути свої звички.

“Я ніколи не думав про політику, як про холодну та стерильну справу. Я завжди хотів бути ближчим до людей, і тому тиснув руки, клав руки на плечі, обіймав, по-дружньому підтримував, а зараз все зводиться лише до спільного селфі. Соціальні норми почали змінюватись, і поняття особистого простору і його захисту стали іншими, я це розумію. Я намагатимусь бути набагато обережнішим у своїй поведінці, це мій обов’язок і я готовий до змін”, - заявив Байден.

Нагадаємо, дві жінки звинуватили Джо Байдена у неприйнятній поведінці не пов’язаній з сексуальним домаганням. Об одну з них екс-віце-прем’єр потерся носом, при цьому притягаючи її до себе за шию і голову, а другу - поцілував у маківку. Обидві жінки почувалися принизливо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції