Соціологи дізналися, як у світі ставляться до Путіна і Обами

Дата публікації
Перегляди
3417
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Соціологи дізналися, як у світі ставляться до Путіна і Обами

Обаму і США у світі вопринимают більш позитивно, ніж Путіна і Росію. / Фото: meddaily.ru

Росію найбільше не люблять в Польщі та Йорданії, а Путіна - в Іспанії та Франції.

США і президента Барака Обаму у світі сприймають більш позитивно, ніж Росію і президента Володимира Путіна.

Такі дані свіжого опитування Pew Research Center, у якому взяли участь понад 45 тисяч мешканців 40 країн, передає Дождь.

Росію найбільше не люблять в Польщі і Йорданії — по 80% респондентів. У випадку з Йорданією передбачається, що тут зіграла свою роль підтримка російською владою президента Сирії Башара Асада — з цієї країни в Йорданію приїжджає велика кількість біженців.

Крім того, до Росії особливо погано ставляться в Ізраїлі (74%), Японії (73%), Україні (72%) Німеччині (70%) і Франції (70%).

Позитивне ставлення до Росії зафіксовано у В'єтнамі (75%), Гані (56%), Китаї (51%), Південній Кореї (46%), Індії (43%). На Філіппінах 44% населення ставиться до Росії добре і стільки ж - погано.

Росія досить рідко має позитивний образ за кордоном, на відміну від США. В Європі в цілому "рейтинг" США вище втричі (69% проти 26%), в Африці — вдвічі (79% проти 37%), у Латинській Америці — майже в 2,5 рази (67% проти 29%), в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні — в 1,7 рази (66% проти 37%). Тільки на Близькому Сході результати США і Росії приблизно рівні — там обидві держави однаково не люблять (29% і 25% відповідно).

Opinion of Russia Largely Unfavorable

Президента Росії Володимира Путіна найбільше не люблять іспанці (92%), поляки (87%), французи (87%) та українці (84%). Жителі лише двох держав — В'єтнаму (70%) та Китаю (54%) — впевнені, що президент Володимир Путін робить правильні речі в міжнародних справах. В середньому 58% респондентів заявили про негативне ставлення до Путіна.

Російський президент скрізь користується меншою підтримкою, ніж Обама: у Європі співвідношення досягає 75% проти 15%, в Африці — 77% до 32%, у Латинській Америці 51% до 20%. Навіть на Близькому Сході Обама популярніший: 36% проти 25% у Путіна.

Нагадаємо, згідно з результатами дослідження, у самій Росії 89% громадян "в цілому схвалюють діяльність Володимира Путіна на посту президента Росії". Водночас, 10% респондентів зізналися, що не схвалюють, і 1% опитаних утримався від відповіді.

Little Confidence in Putin

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3417
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація