Соціологи: рейтинг Обами - у вільному падінні

Обамі-економісту вірять лише 45 відсотків американців. І відсоток тих, кому Обама не подобається, зростає.

Авторитетна дослідницька група Gallup опублікувала новий рейтинг Барака Обами. Згідно з опитуванням громадської думки, роботу президента США зараз схвалюють лише 45 відсотків американців. Як показало дослідження, громадян США хвилюють не стільки екологічна катастрофа в Мексиканській затоці і військові невдачі в Афганістані, скільки економічні проблеми в країні.

Нехай до відкриття політичного сезону соціологічні служби коригують у таблицях відсоток або два, але портрету президента Обами ці деталі надають новий тон. Низькі оцінки Обамі ставлять ще від минулої весни, але відсоток тих, кому Барак Обама не до душі, зростає.

Те, що незадоволених більше, ніж прихильників, зауважує не лише Gallup - схожі оцінки і в інших соціологів. Як відомо, президент поїхав у відпустку в розпал гучної суперечки: будувати чи ні ісламський центр на Манхеттені – на місці теракту 11 вересня.

"Як громадянин і президент, я думаю, що мусульмани мають право сповідувати свою релігію, як і кожна людина у своїй країні, включаючи право на будівництво місця для богослужіння і культурного центру в Нижньому Манхеттені", - заявив Обама. "З огляду на все, що відбувається, мій рейтинг нормальний", - додав він.

Рейтинг Обами зараз нижчий, ніж рейтинг Буша в середині його першого президентського терміну. Вперше за 18 місяців президентства Обамі-економісту в країні не довіряє більшість.

Читайте також:

Обама пішов у відпустку разом з сім'єю і радником по боротьбі з тероризмом

Довіра американців до економічної політики Обами впала до мінімуму

Рейтинг Обами опустився до рекордно низького рівня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: