Соцмережа "ВКонтакте" закрила вільну реєстрацію

Тепер, щоб зареєструватись у "ВКонтакте", потрібно отримати запрошення з кодом.

Соціальна мережа "ВКонтакті" обмежила реєстрацію нових користувачів. Про це повідомив у своєму блозі гендиректор "ВКонтакті" Павло Дуров.

Перехід на нову систему реєстрації відбувся на сайті в ніч з четверга на п'ятницю, 11 лютого. За словами Дурова, цей крок - "повернення до витоків".

Відтепер право запрошувати нових користувачів у соціальну мережу отримає обмежене коло осіб, які вже є членами мережі. При цьому, як зазначає РІА Новости, керівник прес-служби "В Контакті" Владислав Циплухін не уточнив, хто саме отримає можливість роздавати запрошення.

На головній сторінці сайту з'явилося повідомлення про те, що, хоча реєстрація і здійснюється тільки на запрошення, вона залишається безкоштовною. Бажаючому створити свій аккаунт пропонується ввести код, отриманий від одного з існуючих користувачів.

Повідомляється, що деякі користувачі вже отримали можливість розсилати запрошення друзям. Кожен користувач, з тих чи інших причин наділений правом розсилки запрошень, зможе розіслати лише обмежену кількість кодів.

За словами керівництва мережі, обмеження на реєстрацію було введено для боротьби з роботами, які створюють порожні акаунти. Такі профілі звичайно використовуються для створення видимості масовості в групах користувачів.

Крім того, 11 лютого в блозі Павла Дурова з'явилося повідомлення про те, що скоро з сайту зникне реклама тютюну і спиртного. Як повідомив засновник соцмережі, його не приваблюють рекламні бюджети людей, які, на його думку, "руйнують розум і підривають здоров'я росіян".

На сьогоднішній момент в мережі "В Контакті" зареєстровано понад 111 мільйонів акаунтів. За даними Дурова, щодня на сайт заходить більше 23 мільйонів осіб.

Читайте також:

"Вконтакте" і український файлообмінник потрапили в Топ-25 найбільших піратів у світі

МВС проситиме Раду заборонити сайт "ВКонтакте"

Чоловік зарізав дружину-студентку через аватар "Вконтакте"

Сайт "Вконтакте" визнали порнографією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: