Сьогодні - День відмови від куріння (відео, оновлено)

Цей день світ відзначає щорічно кожного третього четверга листопада. Він був встановлений Американським онкологічним товариством у 1977 році.

Одна з цілей його проведення - залучення людей в боротьбу проти куріння та інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров`я.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров`я, на сьогодні у світі проживає близько 1,5 мільярда осіб, які курять, а найбільша їх кількість в Китаї, Росії та США. Україна в цьому списку знаходиться на сьомому місці.

Близько 90% смертей у світі стається від раку легенів, хронічного бронхіту і захворювань серця.

Противники куріння підрахували, що кожні десять секунд у світі помирає заядлий курець, а до 2020 року цей рівень може підвищитися до однієї людини за три секунди.

Щорічно нікотин вбиває близько 120 тисяч українців. За підрахунками експертів, до 2020 року в Україні вживання тютюну спричинить за собою більше 22% смертей.

У Києві активісти коаліції проти куріння зібралася біля Верховної ради. Вони хочуть привернути увагу депутатів до проблеми паління і представити свій законопроект. Основна мета його – зробити цигарки не такими доступними для молоді.

Подробиці - на відео.

.

ВідеоПротест заради здоров'я

ВідеоЄ привід кинути курити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: