Сьогодні в США почнеться процес над "бостонським терористом": йому загрожує смертна кара

Дата публікації
Сьогодні в США почнеться процес над "бостонським терористом": йому загрожує смертна кара

Джохар Царнаєв підозрюється в тому, що разом з братом Тамерланом в квітні 2013 року організував серію вибухів в районі фінішу відомого Бостонського марафону / za-kaddafi.ru

Адвокати Царнаєва двічі просили суд перенести дату початку судового розгляду.

Судовий процес у справі Джохара Царнаєва, підозрюваного у скоєнні бостонського теракту навесні 2013 року почнеться в Бостоні. Нагадаємо, що "бостонський терорист" Царнаєв не визнав свою провину

З моменту взяття Царнаєва під варту проходили попередні слухання, а в понеділок суд присяжних почне розглядати справу по суті. Як очікується, на першому засіданні почнеться відбір присяжних для розгляду справи. З приблизно 1,2 тисячі кандидатів, які заповнили анкети з жовтня, будуть вибирати 12 присяжних засідателів і шість запасних.

Швидше за все, сам Царнаєв не буде присутнім на засіданні. 

Як відзначають спостерігачі, процес може тривати від трьох до шести місяців. Вже відомо, що сторона звинувачення наполягатиме на смертному вироку.

Адвокати Царнаєва двічі просили суд перенести дату початку судового розгляду, посилаючись на те, що необхідно вивчити дуже великий обсяг документів - але це клопотання задоволене не було. Крім того, суд не став переносити місце проведення слухань, як наполягав захист. Адвокати вважають, що судові слухання повинні вестися за межами штату Коннектикут, де був здійснений теракт, так як в цьому штаті до їх підзахисному можуть ставитися упереджено.

Нагадаємо, Джохара Царнаєва та його старшого брата Тамерлана підозрюють у скоєнні теракту на марафоніЦарнаєва-старшого вбили при спробі підірвати поліцейську машину. А молодшого схопили після 15 годин погоні в передмісті Бостона.

Наступна публікація