Сьогодні вибори в Росії

У Росії тривають парламентські вибори. За даними на 14:00 мск (13:00 за київським часом), явка по Росії на виборах у Держдуму склала 42,5%, повідомляє ЦВК РФ.


У цей же час у 2003 році проголосували 35,8% виборців, сказав заступник голови ЦВК РФ Станіслав Вавілов.

При цьому наголошується, що явка виборців на нинішніх виборах не грає принципової ролі. За нещодавно прийнятим законодавством, вибори будуть визнані такими, що відбулися, за будь-якої активності населення.

У деяких російських регіонах голосування вже завершилося. Першими на території Росії завершили свою роботу виборчі дільниці Чукотки і Камчатського краю.

За попередніми даними, проголосувати на Камчатці прийшли майже 54% виборців. У Чукотському автономному окрузі, за даними місцевого виборчкому, в голосуванні взяли участь понад 76% виборців, а на деяких дільницях була зафіксована навіть стовідсоткова явка.

Загалом понад 108 мільйонів росіян закликано нині скористатися їхнім виборчим правом. На 450 депутатських мандатів претендують представники 11 політичних партій.

Упевнену перемогу в понад 60 відсотків голосів пророкують прокремлівській партії „Єдина Росія”.

Згідно з опитуваннями, крім неї до парламенту може пройти лише Комуністична партія Росії - через високий прохідний бар’єр у сім відсотків.

Інші опозиційні партії практично не мають жодних шансів. Безпеку на виборчих дільницях забезпечуватиме рекордна кількість правоохоронців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: