Сьогодні засновник WikiLeaks постане перед судом

Як відомо, шведська прокуратура вимагає від Лондона видачі Ассанжа на підставі кількох звинувачень з боку двох шведок в сексуальних злочинах

 Сьогодні, у вівторок, 11 січня, засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж постане перед судом у Лондоні, який буде розглядати питання про його видачу Швеції, де він звинувачується в сексуальних злочинах.

Як відомо, шведська прокуратура вимагає видачі Ассанжа на підставі кількох звинувачень з боку двох шведок в сексуальних злочинах, у тому числі в згвалтуванні. Натомість захист Ассанжа наполягає на політичному підгрунті справи.

Сайт WikiLeaks став всесвітньо відомим після того, як 28 листопада розпочав публікувати десятки тисяч конфіденційних і секретних документів держдепартаменту США, включаючи листування з посольствами.

Нещодавно Ассанж, відповідаючи на запитання користувачів сайту британськоой газети The Guardian, повідомив, що в разі фізичної розправи над ним, або будь-який інший форми відсторонення від справ, або перешкоджання роботі сайту більшість отриманих сайтом конфіденційних матеріалів будуть опубліковані автоматично.

Читайте також:

WikiLeaks втрачає майже 500 тисяч євро на тиждень

США вимагають від Twitter приватне листування Ассанжа

WikiLeaks здав "ліквідаторів " з ізраїльської розвідки

ВідеоЗасновник WikiLeaks постав перед судом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: