Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Солдати США  заблокували шлях російських військових в Сирії - ЗМІ

Росіян змусили розвернутись і прямувати назад.

Російські військові змушені були розвернутись по дорозі до нафтових родовищ Румейлан в Сирії, поруч з яким знаходиться американська авіабаза, адже солдати США їм заблокували шлях. 

Про це повідомляє турецьке агентство Anadolu з посиланням на джерела.

За даними агентства, інцидент стався в суботу, 18 січня, на території, підконтрольній курдським військовим формуванням (американські союзники в регіоні). Солдати США попросили російських військових повернутися в район Амуда, який, як і нафтове родовище, знаходиться на північному заході провінції Ель-Хасака.

У підсумку російським військовим дійсно довелося повернутися назад, так як американські солдати заблокували їм шлях. Агентство відзначає, що в районі Румейлан розташовується авіабаза США. Аналогічний інцидент стався 16 січня, коли росіянам не дали пройти курди.

У грудні турецькі ЗМІ писали, що американські військові зміцнюють свої позиції на кордоні Сирії з Туреччиною та Іраком, а також в районі нафтових родовищ. Як стверджувало Anadolu, в Ель-Хасак знаходяться п'ять баз і блокпостів США.

Відео Сирійські урядові війська завдали авіаудар по таборові для біженців поблизу кордону з Туреччиною

Сирійські урядові війська поблизу кордону з Туреччиною в провінції Ідліб розбомбили тимчасовий притулок тих, хто тікав від війни. Загинуло щонайменше 15 людей, з яких шестеро дітей та двоє жінок. Десятки поранених.  

Сирійські урядові війська завдали авіаудар по таборові для біженців поблизу кордону з Туреччиною

Залиште свій коментар

Вибір редакції