"Солдатські матері РФ" показали загадкові сповіщення про смерть вояк, які загинули в Україні

Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Солдатські матері РФ" показали загадкові сповіщення про смерть вояк, які загинули в Україні

Близьких загиблих солдатів змушують мовчати / Фото: Slon

Близьких загиблих солдатів змушують мовчати.

Родичів загиблих на території України російських військових повідомляють про смерть вояк таємничими сповіщеннями, не вказуючи місце загибелі.

Про це заявила офіційних секретар "Союзу солдатських матерів Росії" Валентина Мельникова.

За її словами, матері загиблих військових отримують лише свідоцтво про смерть та сповіщення про те, що їхній син загинув. При цьому ніяких інших документів для отримання соціальних виплат близьким загиблих солдатів не дають.

"Документів ніяких немає. Є свідоцтво про смерть і сповіщення, що загинув син. Все, більше нічого немає…. Але ж є перелік документів, які потрібно подавати для отримання одноразової виплати членам сім'ї, і тим більше для оформлення пенсії", - заявила Мельникова в інтерв'ю російському виданню "Новая газета".

Правозахисники показали, як родичів загиблих вояк повідомляють про їхню смерть / Фото: 5 канал

При цьому, під час похорон загиблих вояк їхні прізвища та імена ніде не вказуються, а командування російських силовиків вдається до хитрощів, аби змусити людей мовчати про загибель солдатів. Їх навіть можуть залякувати помстою бійців "Правого сектору", вважає правозахисниця.

"Ось по Чечні яка відмазка була: "Не треба друкувати прізвища загиблих, бо родичам будуть мститися". Я не виключаю, що ці козли і зараз кажуть сім'ям те ж саме: "Не треба, а то українці вас знайдуть, там же "Правий сектор"..." У цих товаришів багато всяких ідей, як змусити людей замовкнути. Скільки б поранених і загиблих не було - документів немає, наказів немає ...", - резюмувала Мельникова.

Як повідомлялося раніше, на кладовищі у Костромі знайшли свіжі могили десантників РФ, які воювали в Україні. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація