Солодкі сни й кумедні ігри: яким є життя тварин у зоопарках всього світу. Онлайн-трансляція

ТСН.ua зробив добірку онлайн-трансляцій з камер спостереження у зоопарках, аби показати життя тварин у всьому світі.

У XVIII столітті у Франції відкрився перший публічний зоопарк на території Ботанічного саду, який займався також вивченням тварин з наукової точки зору. Точна дата відкриття зоопарку невідома, однак за однією з найрозповсюдженіших версій, звіринець відкрив свої двері 10 червня 1793 року за рішенням Національних зборів.

У Парижі було популярним показувати екзотичних тварин мешканцям просто на вулиці, однак 1793 року це заборонили. Крім того, приватних власників екзотичних тварин змусили передати усіх істот до звіринцю у Версалі або вбити, а опудала подарувати натуралістам Ботанічного саду.

Згодом Королівський звіринець в Версалі закрили, і ці тварини були також передані Ботанічному саду. Так, на території Ботанічного саду утворився зоопарк, доступний публіці. Засновником звіринця вважається Бернард де Сен-П'єр. Він вважав, що екзотичних тварин потрібно тримати в їхньому природному середовищі, з урахуванням їхніх потреб. Також він схилявся до думки, що науковці повинні спостерігати за тваринами, а зоопарки мають бути публічними, щоб люди ставали більш освіченими.

Зоопарк завжди був безкоштовним для всіх відвідувачів і туристів. З часом у звіринці з'явилася найбільша екзотична колекція тварин у Європі.

На честь святкування 223-го дня народження першого публічного зоопарку, ТСН.ua вирішив показати в режимі онлайн-трансляції життя тварин у різних зоопарках у всьому світі.

1. Панди у Національному природному заповіднику Улун, провінція Сичуань, Китай

2. Тюлені Національному заповіднику дикої природи на острові Сіл (Seal Island), США

3. Науково-дослідний центр і фонд дикої природи Mpala, Кенія

4. Сурікати у Лондонському зоопарку, Великобританія

5. Пінгвіни у Лондонському зоопарку, Великобританія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: