Сомалі визнала незалежність Косова

Республіка Сомалі визнала незалежність Косова. Зовнішньополітичне відомство Сомалі підтвердило рішення уряду країни визнати Косово незалежною державою.

Сомалі 19 травня заявило про визнання незалежності Косова. Про це йде мова у повідомленні косовського зовнішньополітичного відомства.

В ноті, що направила МЗС Сомалі своїм косівським колегам, наголошується, що уряд африканської країни "знає про важливий внесок, який Республіка Косово вносить у забезпечення стабільності та мирного співіснування на Балканах".

У повідомленні також наголошується, що це рішення було прийнято на основі офіційного запиту, підписаного президентом Косово Фатміром Сейдіу.

Зазначимо, Сомалі стало 69 країною, яка визнала незалежність нещодавно утвореної балканської держави. У число інших країн, які визнали Косово входять США, Канада, Австралія, велика частина країн-членів Євросоюзу і балканських держав. У той же час Росія і Сербія відмовляються вважати Косово незалежним, більш того, Сербія продовжує наполягати на тому, що воно є частиною її території.

У той же час, Косово в односторонньому порядку заявило про свою незалежність в лютому 2008 року. При цьому ще з 1999 року край, який входив до Республіки Сербія, і має змішане сербсько-албанське населення, перебував під управлінням ООН.

Читайте також:

Сербія ніколи не визнає незалежність Косова

Косово відзначає другу річницю проголошення незалежності

Косово погіршило відносини між Сербією і Чорногорією

Чорногорія встановила дипломатичні відносини з Косовом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: