Сомалі залишився без уряду

Президент Сомалі Абдуллахі Юсуф Ахмед оголосив про відставку прем'єр-міністра Нур Хасана Хусейна і очолюваного ним тимчасового уряду.

Президент пояснив цей крок "глибокими розбіжностями всередині уряду, які паралізували його роботу". Хусейн у свою чергу заявив агентству FP, що у президента немає достатніх повноважень, щоб відправити його у відставку.

У Сомалі немає повноцінно функціонуючого уряду з моменту усунення від влади президента Мохаммеда Сіада Баре 1991 року. Тимчасовий уряд впродовж всього свого існування був вимушений боротися з неприйняттям населення і залежав від міжнародної допомоги і військової підтримки Ефіопії.

Нагадаємо, 30 листопада прем'єр-міністр Сомалі Нур Хасан Хусейн заявляв, що Сомалі потрібна допомога міжнародних сил, оскільки представники Ефіопії покинуть територію країни в кінці 2008 року. Він відзначив, що його країні "необхідні або війська, або миротворці".

Відзначимо, ефіопські війська в кінці року мають намір залишити столицю Сомалі - місто Могадішо, де почастішали атаки ісламістських бойовиків, які захопили владу майже у всій країні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: