Сомалі зажадало від Росії пояснити загибель піратів

Влада Сомалі обурена вбивством піратів, яких російські спецслужби затримали на танкері "Московський університет", і начебто загинули від рук росіян.

Перехідний уряд Сомалі вимагає від Росії пояснити, чому сомалійців, які були затримані спецназом в ході визволення танкера "Московський університет", висадили в човен в Аденській затоці без навігаційного устаткування.

Раніше представник Міноборони РФ заявив, що пірати загинули в морі.

За словами представника міністерства інформації Сомалі Абдірасака Адена, влада країни не заперечує той факт, що затримані на танкері люди були злочинцями. Однак, за його словами, пірати мали постати перед справедливим судом. Аден підкреслив, що у російських військових був вибір, і вони могли б не висаджувати сомалійців у відкритому морі.

Нагадаємо, танкер "Московський університет", на борту якого перебували 23 росіянина, був захоплений в Аденській затоці вранці 5 травня. При цьому морякам вдалося забарикадуватися в машинному відділенні і знеструмити судно. На порятунок танкера був направлений БПК "Маршал Шапошников". Вранці 6 травня судно було звільнене.

В результаті штурму один з передбачуваних піратів було вбито, ще десять сомалійців були взяті в полон. Ніхто з членів екіпажу не постраждав. Пізніше представники Міноборони повідомили, що всіх затриманих піратів роззброїли і відпустили у вільне плавання на надувному човні. При цьому у сомалійців конфіскували навігаційне устаткування.

Приблизно через годину після звільнення піратів сигнал від встановленого у човні радіомаяка пропав. Пізніше представники Міноборони РФ повідомили, що сомалійці, не дісталися до берега. Передбачається, що вони загинули в морі.

Читайте також:

Сомалійські пірати: російський спецназ "відпустив" у човнах розстріляні трупи

Росіяни відпустили сомалійських піратів, які раніше захопили їх танкер

Росіяни звільнили захоплений піратами танкер за 22 хвилини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: