Сомалійські пірати міняють тактику: вони вбиватимуть заручників

Пірати також обіцяють помститися за соратників, які були вбиті в ході проведених за останні дні військових операцій.

Після проведеної американськими військовими операції по звільненню американського капітана, в результаті якої було вбито троє піратів, флібустьєри пообіцяли більш жорстко поводитись з заручниками.

"З цієї миті, якщо ми захоплюватимемо іноземні судна і уряди їх країн намагатимуться нас атакувати, ми вбиватимемо заручників", - заявив представник піратів Ямак Хабеб.

Як повідомлялося, пірати також обіцяють помститися за соратників, які були вбиті в ході проведених за останні дні військових операцій.

"Французи і американці пошкодують про те, що вони почали вбивати. Ми не вбиваємо, а тільки беремо викуп. З цих пір ми будемо що-небудь робити з тими, хто, на нашу думку, виявиться французом або американцем", - заявив пірат на ім'я Хусейн.

Наразі в заручниках у сомалійських піратів знаходяться 230 іноземних громадян.

Нагадаємо, напередодні ввечері капітан судна Maersk Alabama Річард Філліпс був визволений з рук піратів в результаті успішної операції спецназу ВМС США. Військові вирішили розпочати спецоперацію після того, як життя заручника було поставлене під загрозу.

Командир есмінця Bainbridge віддав наказ снайперам побачивши, що пірати наставляють на заручника автомати. В результаті трьох піратів, що знаходилися в човні, було вбито. Американський капітан кинувся за борт і зміг дістатися до військових моряків.

Контейнеровоз Maersk Alabama з вантажем гуманітарної допомоги під командуванням Філіпса був захоплений морськими розбійниками 8 квітня.

До складу екіпажу Maersk Alabama входили 20 громадян США. Раніше повідомлялося, що Maersk Alabama йшов під американським прапором і мав контракт з Пентагоном. Американські ЗМІ підкреслювали, що це перший за 200 років випадок захоплення піратами моряків із США.

Читайте також:

Пірати пообіцяли помститися Франції та США за вбитих побратимів

США збираються повністю знищити бази сомалійських піратів

Американські моряки відбили у піратів свій контейнеровоз

Пірати захопили американців, які працюють на Пентагон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: