Сомалійські пірати відкрили біржу

За останні півроку на ній розмістили свої акції близько 72 компаній, які спеціалізуються в основному на морському розбої.

У порту Сомалі Харадхер пірати відкрили власну біржу.

Біржа працює 24 години на добу. За останні півроку на ній розмістили свої акції близько 72 компаній, які спеціалізуються в основному на морському розбої.

Придбати цінні папери може кожен бажаючий. Причому не тільки за гроші, але і за зброю, постачання та обладнання. Акції піратських фірм користуються великим попитом не тільки серед місцевих жителів, а й серед діаспор сомалійців в інших країнах. Самі пірати, у свою чергу, із упевненістю заявляють, що їхньому бізнесу ніяка криза не загрожує.

Зазначимо, що в грудні минулого року ЗМІ повідомляли, що розрізнені угруповання сомалійських піратів створили виконавчий комітет для координації своїх дій.

Нагадаємо, 29 листопада пірати захопили грецький супертанкер Maran Centaurus, який перевозив 275 тисяч тонн нафти. Зважаючи на поточні ціни на сировину, вартість судна з вантажем становить близько 200 мільйонів доларів.

Як повідомлялося, 1 грудня Рада безпеки ООН одноголосно затвердила резолюцію про протидію морському піратству біля берегів Сомалі. Ключовим пунктом документу є продовження на один рік дії затверджених в 2008 році резолюцій, якими було санкціоновано проведення державами та регіональними організаціями військово-морських операцій та інших заходів у територіальних водах Сомалі.

Читайте також:

Захоплений піратами танкер з українцями перевозив нафти на 20 млн доларів

ООН схвалила ініційовану Україною антипіратську резолюцію

Нігерійські пірати напали на судно з українським екіпажем, 9 поранених

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: