Сомалійські пірати захопили 8 індійських суден

За попередніми даними, йдеться про судна, які прямували із Сомалі до Дубая. Їх екіпаж - переважно громадяни Індії з індійського штату Гуджарат.

Сомалійські пірати 30 березня захопили біля берегів Сомалі вісім індійських суден.

Заручниками стали відразу близько 120 моряків.

Індійська влада розслідує обставини події і з`ясовує деталі. За попередніми даними, йдеться про судна, які прямували із Сомалі до Дубая. Їх екіпаж - переважно громадяни Індії з індійського штату Гуджарат, який має великий риболовецький флот.

Останній раз судна вставали на якір в сомалійському порту Кісмайо, і відразу після виходу звідти були атаковані піратами. Поки що немає жодних вимог про викуп.

Нагадаємо, озброєна охорона 25 березня відбила атаку сомалійських піратів на контейнеровоз Africa Star з громадянами України на борту.

Контейнеровоз під прапором Ліберії був атакований піратами на відстані 350 миль від узбережжя Сомалі в Індійському океані.

На борту судна перебувала озброєна охорона, вона відповіла вогнем на вогонь, після перестрілки пірати відступили, судно прослідувало за призначенням. Про постраждалих серед екіпажу і охорони невідомо, як і про постраждалих серед піратів.

Читайте також:

Охорона відбила напад сомалійських піратів на судно з українцями

Приватна охорона вперше застрелила сомалійського пірата, захищаючи судно

Пірати захопили турецьке судно з українцями на борту

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: