Сомалійські пірати захопили судно з українцем на борту

В даний час захоплене судно прямує до узбережжя Сомалі. Центри боротьби з піратством в регіоні попереджені.

Сомалійські пірати в Аденській затоці захопили грецьке судно "Титан", взявши в заручники команду, яку складають 24 людини.

Про це повідомила в ніч на 20 березня представник міністерства торгівельного флоту Греції.

Як стало відомо з офіційних джерел, серед узятих в заручники членів команди є один українець. Також серед заручників капітан, старший помічник і механік, всі громадяни Греції.

Судно "Титан" вийшло з одного з чорноморських портів і прямувало до Південної Кореї з вантажем заліза.

"В даний час судно прямує до узбережжя Сомалі", - сказала представник грецького міністерства, яке вже попередило про це центри боротьби з піратством в регіоні.

Кількість вилазок морських розбійників біля берегів Сомалі, де проходить один з найбільш завантажених маршрутів світового судноплавства, а також в інших районах африканського узбережжя останнім часом різко зросла. Пірати отримали мільйони доларів у вигляді викупу за звільнення захоплених судів.

Для боротьби з піратами світова спільнота заручилася підтримкою міжнародних ВМС. Зокрема, патрулювання біля берегів Сомалі і в сусідніх районах здійснюють військово-морські кораблі Євросоюзу, Росії й Китаю.

За даними британського МЗС, торік було відмічено 180 нападів або загроз нападу в цьому районі. Пірати захопили 40 кораблів. З початку нинішнього року зафіксовано 22 напади або загрози захоплення судів. Захоплено три судна.

На початок березня заарештовано 250 піратів. З них 130 були роззброєні і відпущені, а 110 роззброєні і притягнені до відповідальності.

Читайте також:

Нігерійські бойовики захопили українця

Морякам з "Фаїни" досі не виплачують зарплати й компенсації

Після "Нафтогазу" "Альфа" боротиметься з піратами. Сомалійськими

Британський лайнер з пенсіонерами відбив атаку піратів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: