Сомалійські пірати почали захоплення на суші

Сомалійські пірати почали промисел на суші. Вони захопили п'ять вантажівок ООН з провізією. За їх звільнення пірати вимагають відпустити своїх спільників.

Сомалійські пірати перенесли свій промисел на сушу і захопили п'ять вантажівок з водіями, котрі розвозили вантажі Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Вантажівки були захоплені ввечері 25 лютого, коли після доставки вантажу автоколона поверталася з Галькайо в самопроголошеної державного утворення Пунтленд на північному сході Сомалі в берберів - головний порт іншої самопроголошеної держави Сомаліленд.

"Пірати захопили п'ять вантажівок, на борту яких знаходилися дев'ять людей і відвезли їх на свою базу в Гарааді. Вони вимагають звільнення своїх спільників, котрі були заарештовані нещодавно в Сомаліленд службою безпеки", - повідомив представник служби безпеки в Галькайо Абдуллахі Мохамед.

Представник піратів також підтвердив, що заручники будуть відпущені, як тільки звільнять їх товаришів.

"Ми тут в Гарааді поводимося із заручниками добре. Ми хочемо, щоб наші друзі в Сомаліленд були звільнені. Ми більше нічого не вимагаємо", - заявив пірат Абді Джамаль.

У Галькайо вже скупчилося кілька десятків вантажівок, що доставляють продовольчу допомогу ООН. Водії не хочуть повертатися, поки місцева влада не забезпечить їм озброєний конвой.

Читайте також:

Захоплений піратами корабель з українцями почав незрозумілі маневри

"Аль-Каїда" планує співпрацювати з сомалійськими піратами

Захоплений піратами автомобілевоз Asian Glory міг перевозити зброю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: