Сомалійські пірати захопили яхту з американцями

Пірати взяли в заручники чотирьох американців, які перебували на борту яхти "Квест". В ООН бояться, що розбійники будуть мститися за ув'язнення в США їхнього товариша.

Сомалійські пірати захопили яхту, на борту якої перебували четверо громадян США.

Як повідомив представник ООН, напад на яхту "Квест" (S/V Quest) стався в Індійському океані, неподалік від території Сомалі. Чотирьох американців пірати захопили в заручники. Чи висувалися розбійниками якісь вимоги, поки що невідомо.

Працівники ООН стурбовані цим захопленням, оскільки нещодавно в Нью-Йорку був засуджений до 33 років в'язниці сомалійський пірат Абдівалі Абдікадір Мусі. 18-річний юнак брав участь у захопленні американського контейнеровоза Maersk Alabama в 2009 році, і суд визнав його "ватажком банди і садистом".

На сайті яхти "Квест" повідомляється, що судно належить громадянам США Джин і Скотту Адам, які відправилися у 2004 році в навколосвітню подорож.

З 2008 року Рада безпеки ООН у зв'язку з різким збільшенням нападів піратів дозволила іноземним військовим кораблям патрулювати територіальні води Сомалі. Однак впоратися з піратами, які захоплюють кораблі задля отримання викупу, поки не вдається. Станом на середину лютого 2011 року, пірати утримують близько 30 суден і понад 600 моряків.

Читайте також:

Сомалійського пірата в США засудили до 33 років в'язниці

Українець-бранець піратів: "На розстріл мене водили мало не щодня"

Пірати, які захопили російський танкер, не змогли живими дістатися до берега

Пірати захопили супертанкер з нафтою на 20 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: