Сорос виділить мільярд на освітні ініціативи: хоче боротися з авторитаризмом та змінами клімату

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він назвав Трампа "шахраєм і абсолютним нарцисом".

Американський фінансист і мільярдер Джордж Сорос виділить мільярд доларів на створення глобального університету для боротьби з авторитарними урядами і змінами клімату.

Про це він сказав в своєму виступі на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, передає агентство Bloomberg.

Як пояснив мільярдер, головна мета цієї довгострокової стратегії – доступ до якісної освіти, яка, серед іншого, зміцнює автономію особистості, розвиває критичне мислення, підкреслюючи академічну свободу.

Міжнародну платформу для навчання і досліджень планується запустити на базі університетської мережі "Відкрите суспільство". Університет буде запущений у співпраці з підтримуваним Соросом Центрально-Європейським університетом та Бард-коледжем.

Окрім цього, Сорос згадав у промові "перегріту" економіку США, домінування Facebook Inc. і авторитарне правління Сі Цзіньпіна, Нарендри Моді, Джейрах Болсонаро і Дональда Трампа. Останнього він ще назвав "шахраєм і абсолютним нарцисом".

"Беручи до уваги надзвичайну кліматичну ситуацію і заворушення в усьому світі, не буде перебільшенням сказати, що до 2020 року і наступні кілька років будуть визначати не тільки долю Сі і Трампа, а й долю світу", - сказав Сорос.

Раніше особистий адвокат президента Дональда Трампа Руді Джуліані заявив, що кандидатури чотирьох послів США в Україні нібито визначав і просував на посади Джордж Сорос. Доказів цьому він не навів.

Відео В пошуках інвесторів: як минув український сніданок у Давосі

Український сніданок у Давосі. Прем'єр-міністр Гончарук продовжив умовляти світових бізнесменів укладати гроші в українську економіку. Учора, на форумі, те саме робив президент Зеленський, який уже пообіцяв їм гарантовані податкові канікули та особисту урядову няню. На сніданок інвесторів традиційно збирає бізнесмен Віктор Пінчук. Чим пригощали їх, окрім обіцянок -  у сюжеті.  

В пошуках інвесторів: як минув український сніданок у Давосі

Залиште свій коментар

Вибір редакції