Сорос звинувачує Німеччину у негативних наслідках дефляції економіки Євросоюзу

Сорос переконаний, що значне зростання економіки Німеччини розбалансує ситуацію в єврозоні в цілому.

Знаменитий інвестор-мільярдер Джордж Сорос передрікає країнам Європейського союзу смугу дефляції, спровоковану жорсткою економічною політикою Німеччини.

На його думку, саме Німеччина "несе відповідальність за спіраль дефляції в зоні євро". Економічна політика цієї країни "підштовхне Європу до затяжної стагнації, якщо не гірше", заявив Сорос в Колумбійському університеті, де він виступив з 50-хвилинною промовою.

Він зазначив, що німецький уряд проводить жорстку фіскальну політику одночасно із скороченням імпорту та зниженням безробіття, що сприятливо позначається на ситуації в країні. Проте значне зростання економіки Німеччини розбалансує ситуацію в єврозоні в цілому.

На думку Сороса, у країн ЄС, чия продукція конкурує з німецькими товарами на європейському ринку, немає іншого виходу, крім як знизити ціни на власні товари, що ще більше посилить проблеми суверенних боргів європейських держав.

Раніше Джордж Сорос спрогнозував другий етап світової кризи: уряди перебувають під тиском дефіциту бюджету, а економічний підйом є занадто незначним.

Про можливість повторної рецесії напередодні заявили і експерти Світового банку. На їхню думку, якщо зусилля МВФ та ЄС щодо запобігання повномасштабній борговій кризі в єврозоні не увінчаються успіхом, серйозні проблеми очікують не тільки на розвинені країни, а й на країни, що розвиваються.

Читайте також:

Експерти пророкують розпад Євросоюзу

Мільярдер Джордж Сорос утричі збільшив ставку на золото

Сорос спрогнозував другу хвилю кризи вже цього року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: