Сотні коал загинули від нищівних лісових пожеж в Австралії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Полум’я вирує на території, де мешкає популяція сумчастих.

Експерти із захисту тварин повідомляють про масову загибель коал через нищівні пожежі в лісах Австралії. Про це повідомляє CNN

Від понеділка, 28 жовтня, пожежі палають у штаті Новий Південний Уельс біля  містечка Порт Макварі. Знищені були понад 2 тисячі гектарів лісів, що є осередком життя коал.

За даними австралійського фонду захисту коал, у дикій природі в Австралії залишилось лише 43 тисячі цих сумчастих. Фахівці твердять, що протягом трьох останніх днів внаслідок стихії загинули близько 350 коал.

Варто відзначити, що сумчасті тварини особливо сприйнятливі до пожеж, нападів собак, зіткнень з транспортними засобами та захворювань. Під час пожежі коали можуть вижити, тільки якщо високо залізуть на дерево, а вогонь швидко пройде під ними.

Раніше повідомлялося, що австралійський фонд коал оголосив тварин функціонально вимерлими. Популяція коал настільки скоротилась, що більше жодним чином не впливає на довкілля. Серед цих сумчастих дуже мало дорослих особин, які здатні до розмноження і підтримки виду. Будь-яке генетичне захворювання або патоген можуть стати останнім цвяхом у їхній труні. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції