Сотні мігрантів прорвалися до іспанського анклаву у Північній Африці, один загинув

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цього року більше шести тисяч мігрантів досягли іспанських територій на континенті.

Один африканський мігрант загинув та троє інших отримали травми, коли приблизно 300 з них штурмували прикордонний паркан, що відділяла іспанський анклав Мелілья у Північній Африці від Марокко у неділю, 21 жовтня.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на місцеву владу.

Близько 200 мігрантам вдалося подолати семи-метровий металевий паркан і потрапити на іспанську територію. Їх направили до приймального центру, де чиновники розпочали процес їхньої ідентифікації.

Загиблий мігрант помер від серцевого нападу, підозрюють медики.

За інформацією Управління ООН у справах біженців, цього року більше шести тисяч мігрантів досягли Мелільї та Сеути - сусіднього іспанського анклаву на території Північної Африки.

У деяких місцях прикордонні паркани навколо анклавів увінчані колючим дротом. Щоб подолати їх, мігранти використовують дерев'яні гачки та взуття, оснащені шипами.

Іспанія стала найпопулярнішим місцем Євросоюзу для мігрантів після того, як Італія почала забороняти приставати до своїх берегів кораблям та човнам з мігрантами.

ВідеоМЗС закликає українських моряків не влаштовуватися на роботу до фірм, які перевозять мігрантів

У Греції затримали судно під українським прапором із понад шістьма десятками іноземних мігрантів. Про це повідомляє місцеве видання. Корабель перехопив катер берегової охорони міста Патра. ТСН у вітчизняному МЗС підтвердили, що за підозрою в нелегальному перевезенні мігрантів затримали трьох українців і нині проводять слідчі дії, а дипломати надають українцям необхідну допомогу. Станом на вересень у грецьких тюрмах перебувало 160 українських моряків - зокрема, й за нелегальне перевезення мігрантів. Терміни ув'язнення для декого – сягають 180 років. 

МЗС закликає українських моряків не влаштовуватися на роботу до фірм, які перевозять мігрантів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції