Сотні продавців "китайського ринку" в Москві хворі на ВІЛ і туберкульоз

В російській столиці все більше загострюється проблема закриття Черкизівського ринку.

Перевірка виявила у працівників Черкизівського ринку в Москві сотні випадків інфекційних захворювань, серед них туберкульоз, сифіліс і ВІЛ-інфекції.

За даними слідчого комітету при прокуратурі Росії, всього виявлено 222 випадки інфекції. В СКП попереджають, що це може призвести до різкого погіршення санітарно-епідеміологічної обстановки в Москві.

Нещодавнє закриття Черкизівського ринку - найбільшого "китайського" ринку в Росії - викликало протести серед підприємців і робочих-іноземців, які торгували там.

Утім, серед колишніх працівників Черкизівського (зокрема, три тисячі іноземців) вже більше половини знайшли собі нову роботу. Понад 450 людей працевлаштувалися на ярмарку в Лужниках, ще більше 1200 перемістилися в торговий комплекс "Москва".

Пекін вже офіційно відреагував на закриття ринку. Як заявив представник міністерства комерції Китаю Яо Цзянь, КНР приділяє "особливу увагу" цій проблемі, оскільки в результаті закриття ринку постраждали десятки тисяч китайських підприємців.

У заяві міністерства комерції КНР сказано, що Китай просить Росію захистити законні права та інтереси китайських компаній і бізнесменів, а також гарантувати безпеку людей і капіталу.

Нагадаємо, причиною закриття Черкизівського ринку стало порушення санітарних норм та виявлення контрабандного товару. Мер російської столиці Юрій Лужков повідомив, що ринок закритий остаточно, і всі іноземці, які там працювали, мають залишити Москву.

Читайте також:

У Москві закрили Черкизівський ринок, де працювали іноземці

В центрі Москви виявили масове поховання

Лужков закликав росіян серйозно взятися за гній

У Москву привезли чистий героїн: за добу передозувалися 135 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: