Сотні ран на тілі та відкушені пальці. У Франції на паралізовану дівчину вдома напали щури

Батько дівчини звинувачує в інциденті орендодавця, що не вивіз вчасно сміття з контейнерів.

У Франції на прикуту до ліжка 14-річну дівчину у власній кімнаті напали щури.

Про це повідомляє Mirror.

Інцидент стався в орендованому будинку в місті Рубе на північному сході країни. Потерпіла спала на першому поверсі будинку, коли її атакували гризуни. Вони завдали їй сотні ран та відкусили кінчики пальців.

Дівчина отримала 45 укусів на обличчі, шиї та вухах, 150 на руках і 30 на ногах. Нині вона перебуває в лікарні у критичному стані.

Батько дівчини розповів, як він знайшов її в залитому кров'ю ліжку і спочатку вирішив, що вона стала жертвою крадіжки зі зламом або у неї була кровотеча. "З її вух текла кров. Я перелякався, що в неї міг статися крововилив у мозок", - повідомив чоловік.

В інциденті батько постраждалої  звинувачує орендодавця, який вчасно не вивіз сміття. Контейнери поблизу будинку були переповнені, і з них відчувався огидний сморід. Це могло призвести до того, що в них завелися щури.

Чоловік розповів, що дівчина була щеплена від сказу, тому тест на цю інфекцію показав негативний результат. Поліція розпочала розслідування.

Раніше повідомлялося, що у Львові на блогерку та перекладачку Марту Госовську напав щур, який вискочив зі смітника і подряпав її. Інцидент стався на вулиці Багряного.  

ВідеоВ одному з київських супермаркетів клієнти декілька днів спостерігали за гризуном

Залиште свій коментар