Сотні розлючених вірменів вимагають від російських військових видати вбивцю цілої родини

Дата публікації

Люди вийшли на вулиці через жорстоке вбивство шести членів родини Аветисян.

У Гюмрі сотні людей вийшли на акцію протесту з вимогою передати вірменській стороні Валерія Пермякова, якого звинувачують у кривавому розстрілі шести членів родини Аветисян.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ, які слідкують за розвитком подій.

Зазначається, що у цей час також триває протестний автопробіг. Зокрема, велика кількість активістів приїхали з Єревана. Спочатку сотні машин з 8-го військового містечка Гюмрі рухалися в напрямку генконсульства РФ в місті, після цього активісти пішли до обласної адміністрації Ширака, де сталася бійка між учасниками акції і поліцейськими.

Правоохоронці перекрили вхід до ОДА, заблокувавши доступ до будівлі, щоб активісти не змогли прикріпити плакати, на одному з яких було написано "Котячий будинок у Вірменії".

Після цього протестувальники рушили до російської військової бази, на якій і служив Пермяков. Намагаючись прорватися до військового об'єкту, активісти знову зіткнулися із поліцією, унаслідок чого декілька учасників знепритомніли. Частина активістів підійшла до контрольно-пропускного пункту військової бази, вони скандують "ганьба".

Водночас у церкві Сурб Ншан відбувається панахида за членам сім'ї Аветисян. Десятки людей заполонили усю будівлю. Зазначається, що на похоронах, які відбудуться завтра, 15 січня, буде присутній спікер Національних Зборів Вірменії Галуст Саакян.

Сотні вірмен прийшли провести в останню путь загиблу родину / news.am

Нагадаємо, раніше російський солдат-убивця розповів, що він намагався заколоти немовля багнетом через осічку автомата.

Наступна публікація