Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загиблих уже нарахували понад 1200 осіб.

В Індонезії стався новий землетрус. На цей раз струсонуло острів Флорес, епіцентр розташовувався за 250 кілометрів від узбережжя. Підземні поштовхи не спровокували цунамі.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Тим часом на іншому острові Сулавесі досі оговтуються від раптового удару стихії. За останніми даними, загиблих 1200. Іще тисячі можуть досі перебувати під уламками. Громадянство загиблих в Індонезії не повідомляють, чи є серед них українці, досі невідомо. У вітчизняному МЗС радять утриматися від поїздки до територій, охоплених стихійним лихом.

Райські узбережжя завалені металобрухтом. Тисячі зруйнованих будинків. Потужний землетрус та раптове цунамі поділило життя індонезійського острова Сулавесі на до і після. Колись густонаселені райони - тепер руйновища.

Без даху над головою – майже 60 тисяч. Світла немає вже п'яту добу. І цвинтар – за кожним рогом. Жертв стихії сотнями хоронять у спільній могилі.

"Щойно ми знаходимо тіла жертв, що пролежали під завалами три дні, ми мусимо швидко їх поховати, бо всюди поганий запах".

Аби не допустити епідемії, людей вивозять із зони катастрофи. Цілі родини намагаються втекти з острова, оговтатися від раптового удару стихії не можуть досі.

"Землетрус був настільки потужний, усі бігли, ми кричали, кричали до Бога та каялися".

ВідеоВ Індонезії стався новий землетрус

Новий землетрус в Індонезії. На цей раз струсонуло острів Флорес, епіцентр розташовувався за 250 кілометрів від узбережжя. Цунамі підземні поштовхи не спровокували. Тим часом на іншому острові Сулавесі досі оговтуються від раптового удару стихії. За останніми даними, загиблих 1200. Іще тисячі можуть досі перебувати під уламками. 

В Індонезії стався новий землетрус

Місцеві благають про допомогу, тут бракує їжі. Репортери, які приїжджають у зруйноване місто, повідомляють про випадки пограбування.

"Військові заперечують випадки мародерства, але це відбувається. До деяких районів дісталися рятувальники, але їхніх зусиль замало, тож люди у відчаї".

Люди вишиковуються у кілометрові черги за паливом. І щодня чекають на гелікоптери із продуктами.

"Досі ми не отримали жодної допомоги, навіть намету", - каже місцевий житель Ідван Карім.

У Палу лишаються рятувальники, які досі розгрібають завали готелів, будинків та торгових центрів – саме там ще сподіваються знайти вцілілих. За оцінками, під уламками ще можуть бути тисячі. Але поки знахідки рятувальників невтішні. Нині зі зруйнованою церкви дістали десятки тіл – учнів релігійного табору.

Залиште свій коментар

Вибір редакції