Сотні учнів німецької елітної гімназії стали жертвами єзуїтів-педофілів

У 1970-80 роках наставники німецьких шкіл ордена єзуїтів розбестили більше 100 дітей. Берлінська прокуратура почала розслідування.

Скандал, пов'язаний з випадками розбещення учнів елітних католицьких шкіл, які належать німецькому відділенню ордена єзуїтів, набирає обертів. Виявилося, що від сексуального насильства в гімназіях постраждали сотні дітей – значно більше, ніж передбачалося раніше.

За словами чинного ректора гімназії Canisius-Kolleg, священика Клауса Мертеса, кількість постраждалих від домагань наставників вже досягла тризначного числа.

Вперше про випадки сексуального насильства в елітному навчальному закладі Берліна стало відомо на початку лютого, коли Клаус Мертес відкрито заявив про домагання по відношенню до учнів гімназії з боку двох священиків-викладачів Canisius-Kolleg у 70-80 роках минулого сторіччя.

Ректор школи звернувся з листом до 500 колишніх учнів школи, в якому просив у них вибачення за те, що трапилося і закликав "перервати мовчання".

З того часу на адресу Клауса Мертеса і адвоката Урсули Рауе, уповноваженою орденом єзуїтів провести розслідування в школі, майже щодня почали надходити листи колишніх гімназистів, які в різні роки стали жертвами викладачів-педофілів. Причому писали випускники не тільки гімназії Canisius-Kolleg: про випадки сексуального насильства повідомляли колишні учні католицьких учбових закладів в Бонні, Гамбурзі і районі Шварцвальда.

Берлінська прокуратура почала розслідування, проте в більшості випадків перепоною до порушення кримінальної справи є термін давності злочину.

Урсула Рауе працює над складанням доповіді про злочинні дії підозрюваних священиків. Проміжний звіт найближчим часом має бути направлений на розгляд в штаб-квартиру ордена єзуїтів в Мюнхені.

Читайте також:

В католицьких притулках дітей робили сексуальними рабами

Французькі педофіли просять Саркозі каструвати їх

Жертві священика-педофіла заплатять 350 тисяч євро

Американський пастор ґвалтував дівчаток та знімав дитяче порно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: