Сотні жінок в США вийшли на вулиці топлес, вимагаючи рівних прав з чоловіками

Акція "Go Topless!" відстоює рівні права чоловіків і жінок ходити топлес: або нехай жінки оголюють свою груди, або нехай чоловіки прикривають свої.

Сотні напівоголених жінок вийшли на вулиці американських міст в рамках четвертої щорічної національної акції "Go Topless!". Учасники маршів вимагали затвердити право жінок на рівні з чоловіками знімати верхню половину одягу.

Захід, який традиційно проходить в неділю перед Днем рівноправ'я жінок (26 серпня), був організований у багатьох містах США, і найближчими вихідними пройде у канадських Торонто і Ванкувері.

Організатором "Національного дня оголених грудей" виступає американська асоціація GoTopless.org. На думку засновників асоціації, у чоловіків і жінок повинні бути рівні можливості у праві ходити топлес: або нехай жінки оголюють свою груди, або нехай чоловіки прикривають свої.

На знак солідарності з представницями прекрасної статі у маршах вбрали участь і багато чоловіків. Більшість жінок заклеювали груди пластиром або латексними наклейками, а деякі чоловіки одягали бюстгальтери.

Протестуючі несли плакати з гаслами "Чоловіки і жінки мають соски. Навіщо жінкам приховувати їх?" та "Рівні права топлес для всіх або ні для кого".

Активісти стверджують, що немає сенсу в законах про гендерну рівність, якщо жінка відмовлено у праві показувати свій торс. Зазначимо, що в США на жінок, які з'являються в публічних місцях з оголеними грудьми, накладаються штрафи, їх навіть можуть заарештувати. Учасники акції вимагають, щоб влада визнала їхнє право ходити топлес.

Зазначимо, що "оголені протести" останнім часом набули великої популярності в Україні. Жіночий рух FEMEN регулярно організовує акції на знак протесту чи підтримки чого-небудь, учасниці яких роздягаються у публічних місцях.

Читайте також:

У Росії з'явилась дівоча "Армія Путіна", яка закликає "рвати за нього" (відео)

"Тема сисек не раскрыта": московські FEMEN вийшли на акцію в ліфчиках

63-річна активістка FEMEN влаштувала топлес-протест проти пенсійної реформи

Олівія Вайльд знялась топлес для FHM

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: