Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сутички мігрантів із поліцією на боснійсько-хорватському кордоні тривають вже другий день.

Щонайменше троє мігрантів зазнали тілесних ушкоджень у середу, 24 жовтня, під час сутичок з поліцією на кордоні між Боснією і Герцеговиною та Хорватією. Незначні тілесні ушкодження отримали і хорватські правоохоронці. Сутички мігрантів із поліцією на боснійсько-хорватському кордоні тривають вже другий день.

Щонайменше тисяча мігрантів з країн Азії та Північної Африки дісталися до кордону з країною-членом ЄС Хорватією і періодично роблять спроби прорвати його. Заворушення виникли, коли близько 100 мігрантів прорвали очеплення боснійських поліцейських і рушили в напрямку хорватського кордону, де й були зупинені загонами поліцейських з обох країн.

Правоохоронці застосували кийки і газові балончики, мігранти жбурляли в них каміння. Внаслідок заворушень троє мігрантів, серед них одна жінка, отримали тілесні ушкодження. У міністерстві внутрішніх справ Хорватії повідомили, що двоє хорватських поліцейських також отримали незначні травми.

Прем'єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович заявив, що його країна "продовжуватиме захищати свої кордони" від нелегальної міграції. Тим часом мігранти на боснійсько-хорватському кордоні встановлюють намети і мають намір й надалі залишатися на місці, незважаючи на погіршення погодних умов. За даними боснійського уряду, від початку року у країні було зареєстровано 20 тисяч мігрантів.

ВідеоУгорський парламент розглядатиме закон про покарання за допомогу нелегальним мігрантам

Запропонувати нелегальним мігрантам їжу, допомогти заповнити документи, надрукувати і роздати мігрантам інформаційні листівки - все це автори документу пропонують вважати злочином і карати ув'язненням від кількох днів до одного року. Правозахисники кажуть, що документ порушує основні права людини.

Угорський парламент розглядатиме закон про покарання за допомогу нелегальним мігрантам

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції