Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спад кар'єри Джонні Деппа: фільм з відомим актором зняли з прокату

Прем'єра мала відбутися 7 вересня.

Кінокомпанія Global Road Entertainment скасувала прем'єру драми "Місто брехні", головну роль в якій зіграв актор Джонні Депп. Рішення прийнято за місяць до виходу фільму на екрани.

Про це пише російська редакція ВВС.

"Місто брехні" - це фільм про детектива Рассела Пулу, який розслідує вбивства реперів Тупака Шакура і Крістофера Воллеса, відомішого як The Notorious B. I. G.

За деякими даними, зняття фільму з прокату пов'язано з позовом до Деппа, який подав один з учасників знімальної групи Грегг Брукс. Актор нібито напав на нього в квітні 2017 року.

Прем'єра мала відбутися 7 вересня. Нова дата поки не оголошена.

Останнім часом актор ставав учасником такої кількості скандалів і сумнівних з точки зору акторської репутації історій, що кінокритики вже дозволяють собі говорити про закінчення кар'єри Джонні Деппа.

Наприклад, охоронці Джонні Деппа подали на нього до суду, звинувативши його в грубому порушенні контракту і "примусу до роботи в небезпечних умовах».

Раніше фінансовий конфлікт Деппа і його менеджерів вдалося залагодити, досягнувши досудового угоди з компанією The Management Group. Депп вимагав відшкодувати йому $25 мільйонів, а TMG, у свою чергу, подало позов на актора, в якому, зокрема, стверджував, що Депп щомісяця "спускав" по $ 2 млн.

ВідеоДжоні Депп звинуватив колишню дружину Ембер Герд у побитті

Актор Джоні Депп через суд намагається довести, що став жертвою побиття колишньої дружини Ембер Герд, а не навпаки. Про це повідомляє видання The Mirror. 

Джоні Депп звинуватив колишню дружину Ембер Герд у побитті

Вибір редакції