Спадкоємця Кім Чен Іра обсміяли, як він спостерігав за маневрами у перевернутий бінокль

На знімку чітко видно, що Кім Чен Ин тримає потужний військовий бінокль "догори ногами".

Південнокорейські ЗМІ і блогери обговорюють фотографію молодого спадкоємця лідера КНДР Кім Чен Іра - його молодшого сина Кім Чен Ина, який, мабуть, спостерігав за військовими маневрами через перевернутий бінокль.

Помилку зауважив південнокорейський журналіст при перегляді репортажу північнокорейського центрального телебачення від 16 лютого, присвяченого візиту Кім Чен Ина на один з військових об'єктів Корейської народної армії.

Це відвідування і показаний по телебаченню кліп були приурочені до 69-ї річниці з дня народження північнокорейського лідера, яку днями урочисто відзначала вся соціалістична країна. На знімку чітко видно, що Кім Чен Ин тримає потужний військовий бінокль "догори ногами".

Комізм цієї ситуації місцеві південнокорейські ЗМІ вбачають у тому, що недосвідчений Кім-молодший був недавно призначений на пост заступника голови могутнього центрального військового комітету правлячої Трудової партії Кореї.

Як стверджує північнокорейська пропаганда, Кім Чен Ин нібито закінчив військовий факультет престижного університету імені Кім Ір Сена, і у вересні минулого року йому присвоєно звання чотиризіркового генерала, пише одна з сеульских газет. Якщо він досягне нинішнього положення свого батька, то буде вважатися головнокомандуючим всіма збройними силами країни.

Однак, як відзначають експерти, судячи з цього знімку, молодшому Кіму, якого батько зараз просуває на високі пости, зокрема, і у вищому військовому керівництві, явно не вистачає досвіду військової служби. Південнокорейське агентство Yonhap і зовсім, коментуючи ситуацію, задається питанням про Кім Чен Ине: "Ідіот або геній?"

У південнокорейській блогосфері цей випадок викликав тільки іронічні зауваження про те, що в перевернутому біноклі сконцентрувалося все темне майбутнє Північної Кореї. Втім, є версії на захист молодого воєначальника: на думку деяких фахівців, Кім Чен Ин просто підніс до очей бінокль "особливої конструкції".

Читайте також:

Кім Чен Ин доріс до батька і почав носити його славетну шапку-вушанку

Спадкоємець Кім Чен Іра з розмахом відсвяткував день народження

Син лідера КНДР зробив пластичну операцію, щоб бути схожим на діда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: