До Китаю поїхав Кім Чен Ір, а не його син

ЗМІ спростували чутки, що син Кім Чен Іра приїхав у Китай. Насправді, туди поїхав сам голова КНДР.

Південнокорейське телебачення не підтвердило раніше поширену інформацію про те, що з візитом до Китаю прибув син північнокорейського лідера Кім Чен Іра, Кім Чен Ин. За даними ЗМІ, в сусідню країну поїхав сам керівник Північної Кореї.

Раніше повідомлялося, що молодший син лідера КНДР Кім Чен Ун, якого називають наступником Кім Чен Іра, прибув з візитом до Китаю. Йшлося, що Кім Чен Ун без супроводу батька поїздом перетнув кордон з Китаєм. Про подальший маршрут сина Кім Чен Іра не повідомлялося.

За відомостями південнокорейського телебачення, Кім Чен Іра бачили в місті Муданьцзян, розташованому недалеко від кордону з КНДР.

У жовтні минулого року повідомлялося, що голова КНР Ху Цзіньтао запросив лідера КНДР Кім Чен Іра і його сина "у зручний для них час" відвідати Китай.

Востаннє Кім Чен Ір відвідував Китай наприкінці серпня минулого року. Тоді ЗМІ висловлювали припущення, що лідер КНДР представив керівництву КНР майбутнього керівника країни.

Нагадаємо, наприкінці вересня минулого року на першій за останні 44 роки партійній конференції Трудoвої партії Кореї (ТПК) Кім Чен Уна було введено до складу ЦК партії, а також призначено на посаду віце-голови Центральної військової комісії. Крім того, Кім Чен Ір присвоїв своєму молодшому синові звання генерала.

У грудні стало відомо, що Кім Чен Уна наказано більше не називати "молодим генералом", як це було досі. Тепер сина вождя іменують "шановний товариш" або "шановний заступник голови Центрального військового комітету", який очолює його батько.

У січні повідомлялося, що глава КНДР Кім Чен Ір проводить масштабні чистки в лавах вищого партійного, військового та господарського керівництва країни, щоб розчистити шлях до влади для свого наступника.

Читайте також:

КНДР за 60 років викрала майже 200 тисяч людей

КНДР влаштувала публічний суд над шанувальником південнокорейської музики

Правозахисники заявили про катування в'язнів у КНДР

ВідеоСпадкоємцем Кім Чен Іра оголошено його молодшого сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: