Спадкоємець Кім Чен Іра з розмахом відсвяткував день народження

Північна Корея поки не зробила день народження Кім Чен Ина національним святом, якими є дні народження його батька і діда.

Кім Чен Ин, якого восени 2010 року його батько Кім Чен Ір офіційно призначив своїм наступником, мабуть, відзначив день свого народження в суботу гучними вечірками при закритих дверях. Про це пише Еван Рамстед у блозі, опублікованому The Wall Street Journal.

Але держава поки не зробила день його народження національним святом, якими є дні народження його батька і діда. І в державних ЗМІ, принаймні в новинах, що транслювалися за кордоном, день народження Кім Чен Уна не згадувався.

Навіть рік народження Кім Чен Уна залишається нез'ясованим. За деякими даними, він народився в 1983 році, за іншими - в 1984-му.

"У майбутньому північнокорейська пропаганда може зрушити цю дату до 1982 року, щоб його круглі дати збігалися з датами його діда, засновника КНДР Кім Ір Сена, який народився в 1912 році", - вважає автор. Так сталося з Кім Чен Іром, дата народження якого була зрушена з 1941 на 1942 рік.

Нагадаємо, у грудні потяг, який перевозив подарунки для Кім Чен Ина – молодшого сина і спадкоємця лідера КНДР Кім Чен Іра – зійшов з рейок. Що сталося з подарунками - не повідомлялось.

Читайте також:

Потяг з подарунками для сина Кім Чен Іра зійшов з рейок

Син лідера КНДР зробив пластичну операцію, щоб бути схожим на діда

У КНДР вперше опублікували фото наступника Кім Чен Іра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: