Спадкоємиця "Сатани"

Росія провела пуск нової балістичної ракети РС-24, обладнаної індивідуальним наведенням.


Росія провела успішний випробувальний пуск нової міжконтинентальної балістичної ракети РС-24, яка обладнана головними частинами індивідуального наведення, що розділяються. Вона була запущена з космодрому Плесецьк в 14:20 за московським часом. 

РС-24 є новітньою МБР важкого класу, яка замінить у складі російських стратегічних ядерних сил уже застарілі ракети РС-18 (відомі на Заході як "Стилет") і РС-20 ("Сатана").

Метою випробувань було отримання експериментальних даних для підтвердження правильності прийнятих при розробці МБР науково-технічних і технологічних рішень, перевірка працездатності, визначення технічних характеристик її систем і агрегатів, а також підтвердження ефективності заходів безпеки. Розробником РС-24 є Московський інститут теплотехніки (МІТ), який очолює академік РАН Юрій Соломонов.

Є інформація, що під час розробки ракети були використані технології, отримані під час створення комплексу „Тополь-М”, що дозволило значно зекономити час проектування. 

Нова МБР, обладнана головними частинами індивідуального наведення і комплексів засобів прориву ПРО,  спрямована на збереження потенціалу російських ядерних сил. Ракета РС-24 буде знаходитись на озброєнні одночасно з мобільними ґрунтовими комплексами "Тополь-М".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: