Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спалах коронавірусу: Південна Корея підтвердила 52 нові випадки зараження

Країна посіла друге місце за кількістю хворих коронавірусом після материкового Китаю.

У п'ятницю, 21 лютого, у Південній Кореї підтвердили 52 нові випадки захворювання коронавірусною інфекцією Covid-19.

Кількість заражених у країні зросла до 156 людей. Це другий за величиною показник після материкового Китаю, повідомляє South China Morning Post.

Повідомляється, що 43 людини захворіли у Тегу та регіоні. Влада країни оголосила його "зоною особливої уваги". 

"Уряд зосередиться на підтримці регіону, аби запобігти дефіциту медперсоналу та обладнання. Раніше ми зосереджувалися на тому, щоб запобігти спалах коронавірусу в країні. Але тепер ми спрямуємо увагу на те, щоб не допустити подальшого розповсюдження хвороби", - сказав прем'єр-міністр Чон Се Гюн. 

Нагадаємо, 20 лютого у Південній Кореї зафіксували першу смерть через інфікування коронавірусом. Помер 63-річний пацієнт лікарні в місті Чхондо. Раніше він був госпіталізований через шизофренію. Утім, нещодавно він переніс симптоми пневмонії. Посмертно його перевірили на вірус.

Слід зауважити, що остання хвиля інфікування спалахнула після відвідин служби в одній із місцевих церков. Там службу відвідувала інфікована кореянка, у якої виявили вірус кілька днів тому. Жінка припустила, що у неї застуда, а тому постійно ходила до церкви, оскільки не їздила за кордон.

Смерть у Південній Кореї стала дев’ятою за межами материкового Китаю. Інші фатальні випадки зафіксували у Франції, Гонконгу, Японії, Ірані, а також на Філіппінах та на Тайвані. 

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції