Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спалах коронавірусу: Росія повністю призупинила залізничне сполучення з Китаєм

РФ також закрила кордон з Китаєм.

Росія через спалах коронавірусу призупиняє залізничне пасажирське сполучення з Китаєм від 3 лютого.

Про це повідомляє пресслужба перевізника "Російські залізні дороги".

"Відповідно до листа головного державного санітарного лікаря залізничного транспорту Російської Федерації з метою попередження проникнення на територію РФ нової коронавірусної інфекції, від 00:00 мск 3 лютого 2020 року пасажирське залізничне сполучення з Китаєм тимчасово здійснюватися не буде", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що потяги, які виїхали з Москви 1 лютого, прослідують до Забайкальська.

Нагадаємо, від 31 січня Росія вирішила призупинити вантажне залізничне сполучення з Китаєм. А ось прямий поїзд між Москвою і Пекіном до 3 лютого ще продовжував курсувати.

За даними Державного комітету з охорони здоров'я КНР, на території країни від коронавірусу вже померли 308 людей, щонайменше 14380 - інфіковано. 2 лютого перший летальний випадок від коронавірусу 2019-nCoV було зафіксовано за межами Китаю. 44-річний громадянин КНР помер у лікарні на Філіппінах. 

Коронавірус_оновлена інфографіка на 18.00_ 31 січня
ТСН

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 182 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції