Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спалах коронавірусу: у Південній Кореї підтвердили ще 142 випадки зараження

За чотири дні кількість хворих на території країни зросла у шість разів.

Цього тижня у Південній Кореї зафіксували різкий спалах коронавірусної інфекції Covid-19.

Так, 22 лютого країна повідомила про 142 нові випадки зараження коронавірусом, що збільшило кількість хворих на її території до 346 людей. Про це повідомляє South China Morning Post.

Нагадаємо, у п'ятницю у Південній Кореї від коронавірусу загинула ще одна людина. Померлою виявилася жінка 1965. Минулої доби на території країни нарахували 204 хворих. 

Відео Південна Корея опинилась серед лідерів заражень коронавірусом у світі – там 204 інфікованих

У світі жертвами коронавірусу вже стали 2247 людей. Інфіковані майже 77 тисяч. Попри так статистику, кажуть у Китаї, зростає і кількість одужалих. Їх понад 18. Водночас на круїзному лайнері Diamond Princess, де перебувають ще 25 українців, продовжується висадка на берег. Більше про коронавірус   

Південна Корея опинилась серед лідерів заражень коронавірусом у світі – там 204 інфікованих

Спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції