Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спалах китайського коронавірусу: в Італії через інфекцію ізолювали десять міст

Влада наказала закрити усі школи, бари та інші громадські місця.

На півночі Італії ізолювали десять міст після нових випадків зараження коронавірусною інфекцією Covid-19.

У п'ятницю, 21 лютого, влада країни наказала закрити у двох регіонах школи, бари та інші громадські місця, пише AFP News Agency.

Десять пацієнтів та п'ять лікарів захворіли на коронавірус у провінції Ломбардія. Ще два випадки зафіксували у регіоні Венето.  

Відомо, що першим ізольованим містом стало Кодоньо із населенням у приблизно 15 тисяч осіб. Тут коронавірус підтвердили у трьох людей, зокрема у 38-річного чоловіка, який зараз у тяжкому стані, та його вагітної дружини. Також підозру на вірус перевіряють у ще трьох місцевих.

Загалом у десятьох містах закрили усі громадські місця та скасували масові заходи, а саме церковні меси, карнавали та спортивні змагання. Мешканців обох регіонів, а це близько 50 тисяч людей, попросили залишатися вдома. 

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що "все під контролем".

Перші випадки коронавірусу в Італії підтвердили наприкінці січня. Інфекцію зафіксували у двох китайських туристів, які відпочивали в Римі.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції